Aktualności
Najnowsze informacje
Kobylińska Halowa Liga Piłki Nożnej Utwórz PDF Drukuj

Czytaj całość28 lutego br. zakończyły się rozgrywki kobylińskiej halowej ligi piłki nożnej. W ostatniej kolejce w  tabeli  nastąpiła jedna zmiana, rzutem na taśmę na trzecie miejsce awansowała drużyna Strażnicy Zachodniej Bramy. Zwycięzcą szóstej  edycji kobylińskiej halowej ligi piłki nożnej  została drużyna Veneti Kobylin która dokonała nie lada wyczynu, wygrywając wszystkie mecze. Drugie miejsce zajęła drużyna Wachowiak Team, trzecie miejsce zajęła drużyna Strażnicy Zachodniej Bramy.

Czytaj całość

Klaudia i Lucjan na podium w Czempiniu. Utwórz PDF Drukuj
20 lutego w Czempiniu odbył się III Turniej OZTS Leszno w kategorii skrzat/żak/młodzik. Dwukrotnie na podium stanęła zawodniczka LKS Spółdzielca Kobylin Klaudia Wachowiak, która w kategorii żaczek zajęła I miejsce, natomiast w kategorii młodziczek miejsce II.
W żakach trzecie miejsce padło łupem Lucjana Maćkowiaka,a tuż za podium stanął  Antoni Frąckowiak. Debiut w turnieju zaliczył Nikodem Bruder, który zajął 13 miejsce.
W młodzikach nasi zawodnicy nie zdołali awansować do ścisłej czołówki.

Robert Wachowiak

OGŁOSZENIE Utwórz PDF Drukuj

WYKAZ NIERUCHOMOŚCI NA SPRZEDAŻ

Związek Gmin Zlewni Górnej Baryczy podaje do publicznej wiadomości, że w siedzibie Związku tj. w Krotoszynie, ul. Kołłątaja 7, pokój 58 na tablicy ogłoszeń został umieszczony wykaz nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży położonej w Wałkowie (gm. Koźmin Wlkp.)

Uchwałą Zarządu Związku Gmin Zlewni Górnej Baryczy nr 11/VII/2016 z dnia 9 lutego 2016 roku.

Z treścią wykazu nieruchomości gruntowych można zapoznać się także na stronie internetowej Związku Gmin Zlewni Górnej Baryczy

Puchar Polski w Sumo Utwórz PDF Drukuj
Czytaj całośćW niedzielę 21 lutego w hali sportowej przy Zespole Szkół nr 3 w Krotoszynie odbył się Puchar Polski w Sumo. Tradycyjnie impreza ta rozpoczyna nowy sezon startowy. Rywalizacja toczona była w dwóch kategoriach wiekowych juniorów i seniorów. Każdy z zawodników miał prawo startu w dwóch kategoriach wagowych tj. swojej i w kategorii wyżej.

Akademia Piłkarska Reissa w Kobylinie Utwórz PDF Drukuj

ZAPRASZAMY NA TRENINGI POKAZOWE W HALI SPORTOWEJ W KOBYLINIE.

Zagłosuj na projekt BIEG PO ZDROWIE W KUKLINOWIE Utwórz PDF Drukuj
Fundacja Dla Wsi w Kobylinie walczy o dofinansowanie w wysokości 10 tysięcy złotych w ramach konkursu SPOŁECZNIK 2.0, organizowanego przez Spółdzielczą Grupę Bankową. Fundacja zgłosiła projekt „Bieg po zdrowie w Kuklinowie”, którego celem jest lokalna integracja - promocja wśród mieszkańców gminy Kobylin zdrowego trybu życia. Fundacja zaprasza do głosowania na projekt „ Bieg po zdrowie w Kuklinowie”. Głosy można oddawać pod adresem: http://spolecznik20.pl/spoldzielnia-pomyslow/630

Mistrzostwa Łagiewnik w strzelaniu Utwórz PDF Drukuj
Czytaj całość20 lutego br. w sali wiejskiej w Łagiewnikach odbyły się mistrzostwa w strzelaniu z karabinka pneumatycznego. Każdy uczestnik mógł oddać dowolną ilość 5-cio strzałowych serii. Do klasyfikacji końcowej liczono 2 najlepsze serie.

POWSTANIE WIELKOPOLSKIE Utwórz PDF Drukuj
Czytaj całośćW dniu 16.02.16 r. w Zespole Gimnazjum i Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Kobylinie odbyła się uroczysta akademia, której celem było uczczenie 97. rocznicy wybuchu powstania wielkopolskiego.

Strzelanie z okazji Walentynek Utwórz PDF Drukuj
Czytaj całość4 lutego br. odbyło się strzelanie z okazji walentynek. Organizatorem zawodów było Koło Środowiskowe LOK Kobylin. W zawodach wzięło udział 23 zawodników, każdy mógł oddać dowolną ilość dziesięciostrzałowych serii. Do klasyfikacji wliczano wynik najlepszej serii.

Mistrzostwa Łagiewnik w tenisie stołowym Utwórz PDF Drukuj
Czytaj całość13 lutego br. z inicjatywy Rady Sołeckiej i Sołtysa wsi Łagiewniki  zorganizowane zostały mistrzostwa Łagiewnik w tenisie stołowym. Uczestnicy zawodów zostali podzieleni na cztery kategorie wiekowe.

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej Młodzież Zapobiega Pożarom Utwórz PDF Drukuj
Czytaj całość9 lutego br. odbyły się gminne eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „ Młodzież Zapobiega Pożarom”. W eliminacjach wzięło udział 113 uczestników, którzy zostali podzieleni na 3 grupy wiekowe: szkoły podstawowe, gimnazjum, szkoła zawodowa.
Wyniki testów oceniała gminna komisja w składzie: Adam Kandzierski – przewodniczący, Jerzy Grześkowiak – sekretarz oraz Roman Nowaczyk, Wiesław Skowroński, Mariusz Martynka  jako członkowie.