Aktualności
Najnowsze informacje
III Grand Prix Wielkopolski młodzików w tenisie stołowym. Utwórz PDF Drukuj
Najmłodsi reprezentanci LKS "Spółdzielcy" Kobylin wzięli udział  w Grand Prix Wielkopolski w tenisie stołowym, które rozegrane zostały 13 lutego br. w Poznaniu. Brało  w nim udział trzech zawodników naszego klubu, którzy tym razem wystąpili w starszej kategorii wiekowej i zajmowali odpowiednio miejsca:
Antoni Frąckowiak miejsce 37  
Lucjan Maćkowiak miejsce 49
Klaudia Wachowiak miejsce 11
W turnieju wystąpiła rekordowa liczba uczestników w kat chłopców 59 zawodników, natomiast w kat. dziewcząt 45 zawodniczek.
                                                                                                           Robert Wachowiak
 
MISTRZOSTWA POWIATU W WARCABACH Utwórz PDF Drukuj
Czytaj całość16 lutego na Sali OSP w Smolicach odbyły się powiatowe mistrzostwa w warcabach. Szkoła w Smolicach już po raz czwarty była gospodarzem tej imprezy. Do gminy Kobylin zawitało, aż jedenaście szkół, z całego powiatu. Na starcie stanęło 48 zawodników, 24 chłopców i tyle samo dziewcząt. Rozgrywki toczyły się systemem szwajcarskim na dystansie siedmiu rund.

Czytaj całość
 
Pierwsze treningi w Akademii Piłkarskiej Reissa w Kobylinie Utwórz PDF Drukuj
Z ciekawą sportową propozycją dla najmłodszych mieszkańców Kobylina i okolic wychodzi Akademia Piłkarska Reissa, która ogłasza nabór do swojego klubu w Kobylinie. Warto podkreślić, że do Akademii mogą dołączyć zarówno chłopcy, jak i dziewczynki we wszystkich kategoriach wiekowych: 4-6 lat: SKRZAT, 7-9 lat: ŻAK, 10-11 lat: ORLIK, 12-13 lat: MŁODZIK, 14-15 lat: TRAMPKARZ, 16-17 lat: JUNIOR MŁODSZY, zapewniając niezbędną ciągłość szkolenia. Wszystkie dzieci marzące o piłkarskiej karierze mogą spróbować swoich sił w jednej z największych szkółek piłkarskich w Europie Środkowo-Wschodniej na otwartych treningach zapoznawczych!
Czytaj całość
 
AKCJA STERYLIZACJI I KASTRACJI KOTÓW WOLNO ŻYJĄCYCH Utwórz PDF Drukuj

Związek Międzygminny „Eko Siódemka” informuje, że rozpoczęła się bezpłatna akcja sterylizacji i kastracji kotów wolno żyjących z obszaru gmin członkowskich Związku (tj. gm. Krotoszyn, Sulmierzyce, Zduny, Kobylin, Cieszków).

Akcja nie dotyczy kotów domowych, posiadających właścicieli.

Zainteresowane osoby (tj. karmiciele, opiekunowie społeczni) muszą dokonać zgłoszenia pod nr. 604757177 lub 660662171. Pod wskazanymi numerami przedstawiciele Towarzystwa Opieki nad zwierzętami, Oddział w Krotoszynie udzielą wszelkich niezbędnych informacji na temat ww. akcji.

Apelujemy i serdecznie zapraszamy wszystkich kocich opiekunów do wzięcia udziału w ww. przedsięwzięciu. Należy pamiętać, że sterylizacja i kastracja są jedynymi skutecznymi metodami kontrolowania populacji i polepszania warunków bytowania kotów dzikich.

Akcja sponsorowana jest przez Związek Międzygminny „Eko Siódemkę” oraz Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami, Oddział w Krotoszynie.

Liczba bezpłatnych zabiegów ograniczona

 
DOPALACZE NISZCZĄ ŻYCIE! Utwórz PDF Drukuj
Czytaj całośćDopalacze stanowią główne zagrożenie dla zdrowia i życia, są śmiertelnie niebezpieczne. Młodzież Zespołu Gimnazjum i Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Kobylinie mogła się o tym dowiedzieć, uczestnicząc w dniu 9 lutego br. w lekcji wychowawczej - „Dopalacze niszczą życie”, na którą zostali zaproszeni, od wielu lat współpracujący z naszą placówką, policjanci -p. Piotr Szczepaniak z Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie oraz p. Tomasz Lesiński z Posterunku Policji w Kobylinie.

Czytaj całość
 
Święto Babci i Dziadka Utwórz PDF Drukuj
Czytaj całośćDnia 14 stycznia 2016 r. uczniowie Szkoły Podstawowej z Zalesia Małego zaprosili swoich Dziadków na środowiskową uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka. Uroczystość odbyła się na sali wiejskiej w Zalesiu Małym. Dla dziadków przygotowano ciekawy program artystyczny, własnoręcznie wykonane upominki, oraz zaprezentowano dodatkowo Jasełka. Uroczystość środowiskową dla Babci i Dziadka- przygotowały Panie Marlena Kryszan, Cecylia Waścińska.

Czytaj całość
 
Mistrzostwa Fijałowa i Wyganowa w strzelaniu Utwórz PDF Drukuj
Czytaj całość7 lutego br. w sali wiejskiej w Fijałowie odbyły się mistrzostwa w strzelaniu z karabinka pneumatycznego. Każdy uczestnik mógł oddać 6 5-cio strzałowych serii. Do klasyfikacji końcowej liczono 2 najlepsze serie.

Czytaj całość
 
Kobylińska Halowa Liga Piłki Nożnej Utwórz PDF Drukuj
XIV Termin 7.02.2016r.

1. FC GIM BAZA - LZS Zalesie Małe 3:10
2. Bez Nazwy - Strażnicy Zachodniej Bramy 8:2
3. Wachowiak Team - Promil Łagiewniki 15:3
4. CHALLENGE - Venetia Kobylin 1:9
5. KOKS Kobylin - LZS Orzeł Lutogniew  4:3
Czytaj całość
 
OKRESOWE PUNKTY OBSŁUGI PODATNIKA W GMINACH POWIATU KROTOSZYŃSKIEGO Utwórz PDF Drukuj

W związku z trwającą akcją składania zeznań rocznych Naczelnik Urzędu Skarbowego w Krotoszynie, w porozumieniu z włodarzami Gmin naszego powiatu informuje, że w miesiącach marcu i kwietniu 2016r. w siedzibach gmin Koźmin Wlkp., Kobylin, Zduny, Rozdrażew oraz w Sulmierzycach uruchomione zostaną OKRESOWE PUNKTY OBSŁUGI PODATNIKA.

 

 
Aktualizacja danych o azbeście Utwórz PDF Drukuj
W związku z przystąpieniem do „Aktualizacji inwentaryzacji wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Kobylin” zawiadamiamy mieszkańców, że w miesiącach luty-marzec-kwiecień 2016r. prowadzona będzie inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest na terenie wszystkich miejscowości. Celem inwentaryzacji jest zaktualizowanie danych o ilości i występowaniu wyrobów azbestowych oraz zapewnienie możliwości pozyskania dotacji na likwidację pokryć dachowych i/lub elewacji zawierających azbest, z której będą mogli skorzystać mieszkańcy gminy.
Inwentaryzację prowadzić będzie firma EkoLogika z siedzibą w Opolu przy ul. Jana Bytnara Rudego 21b/103. Prosimy  mieszkańców  o współpracę przy sporządzaniu inwentaryzacji oraz o umożliwienie wykonawcy wejście na teren posesji w celu dokonania pomiarów, dokumentacji i oceny wyrobów zawierających azbest.

 
OGŁOSZENIE Utwórz PDF Drukuj
Czytaj całośćJuż po raz czwarty Banki Spółdzielcze Spółdzielczej Grupy Bankowej zapraszają wszystkich
społeczników i osoby, które czują potrzebę zintegrowania się z sąsiadami, do wzięcia udziału w konkursie na inicjatywy lokalne.

Czytaj całość
 
Bezpłatna mammografia Utwórz PDF Drukuj
Czytaj całośćKończysz 50 lat? Zyskujesz przywilej od NFZ!
Urodziła się Pani  w roku 1966? Od tego roku przysługuje Pani bezpłatne badanie mammograficzne, refundowane przez NFZ, realizowane w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi! Nie czekaj na zaproszenie, zarejestruj się już teraz!


Czytaj całość
 
Kobylińska Halowa Liga Piłki Nożnej Utwórz PDF Drukuj

Terminarz


XIII Termin 31.01.2016r.

1. Promil Łagiewniki        -    Bez Nazwy            5:0
2. LZS Zalesie Małe        -    CHALLENGE        10:8
3. Venetia Kobylin        -    Wachowiak Team        13:1
4. LZS Orzeł Lutogniew        -    FC GIM BAZA        7:2
5. Strażnicy Zachodniej Bramy    -    KOKS Kobylin        9:2

Czytaj całość
 
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować.
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować.
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować.
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować.
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować.
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować.
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować.
««  start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 170 - 182 z 1647