Aktualności

Najnowsze informacje
Działki budowlane Utwórz PDF Drukuj

Wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży:

http://bip.kobylin.pl/?a=3611
http://bip.kobylin.pl/?a=3610
http://bip.kobylin.pl/?a=3612

 
Debiut w superlidze 15-letniego Łukasza Wachowiaka w barwach Palmiarnii Utwórz PDF Drukuj
Czytaj całośćDrużyna ZKS Palmiarnia Zielona Góra 1 grudnia w Toruniu zagrała mecz w składzie Lucjan Błaszczyk, Mirosłav Horejsi oraz z debiutującym w superlidze, juniorem ZKS-u, piętnastoletnim Łukaszem Wachowiakiem. Mimo porażki 3:2 drużyna zielonogórska zdobyła jeden punkt do ligowej tabeli.
Czytaj całość
 
III GMINNY FESTIWAL PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ Utwórz PDF Drukuj
Czytaj całośćW czwartek, 26 listopada, odbył się III Gminny Festiwal Piosenki Obcojęzycznej, organizowany przez Zespół Gimnazjum i Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Kobylinie. Na scenie zaprezentowało się 49 uczniów, którzy reprezentowali szkoły podstawowe z gminy Kobylin oraz nasze gimnazjum.
Czytaj całość
 
JAPONIA - NIEZAPOMNIANE WRAŻENIA Utwórz PDF Drukuj
Czytaj całośćW dniach 27.10-05.11.2015 r. zawodnik UKS Samson Kobylin Patryk Swora, przebywał na międzynarodowym zgrupowaniu w Japonii na malowniczej wyspie Okinoshima. Podczas pobytu Patryk  brał udział w treningach z japońskimi zawodnikami sumo. Mógł także spróbować swych sił w turnieju, startując w kategorii Open. Patryk wywalczył w nim wysokie 5 miejsce.
Czytaj całość
 
Strzelanie Mikołajkowo  Świąteczne Utwórz PDF Drukuj
Czytaj całość6 grudnia br. odbyło się strzelanie mikołajkowo – świąteczne zorganizowane przez LOK Kobylin. W zawodach wzięły udział 24 osoby. Każdy miał prawo oddać dowolną ilość dziesięciostrzałowych serii, do klasyfikacji końcowej liczyła się najlepsza. 
Czytaj całość
 
Kobylińska Halowa Liga Piłki Nożnej Utwórz PDF Drukuj

III Termin 6.12.2015r.

1. Bez Nazwy - Venetia Kobylin 2:3
2. KOKS Kobylin - Promil Łagiewniki 11:1
3. Strażnicy Zachodniej Bramy - LZS Orzeł Lutogniew 3:3
4. Wachowiak Team - LZS Zalesie Małe 7:5
5. CHALLENGE - FC GIM BAZA 17:1
Czytaj całość
 
Informacja Utwórz PDF Drukuj
Informacja dla przedsiębiorców posiadających zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych - POBIERZ PDF
 
Wygrana i remis Spółdzielcy Kobylin Utwórz PDF Drukuj
W piątek 27 listopada w Bodzewie odbyła się 7 kolejka rozgrywek IV ligi tenisa stołowego okręgu leszczyńskiego grupy A. Po raz kolejny zespół Spółdzielcy I  wygrał  mecz z Bodzewem II 16:2
Bardzo dobrze w zespole zagrali Bartosz Kostrzewa oraz  Robert Wachowiak, którzy zanotowali po 4 zwycięstwa w grze pojedynczej oraz jedno w grze deblowej zdobywając  komplet punktów.
Czytaj całość
 
Remont przejazdu kolejowego Utwórz PDF Drukuj
Uprzejmie informujemy, że w terminie od 14.12.2015 r. od godz. 12:00, do dnia 21.12.2015 r. godz. 18:00 z powodu remontu zostanie utworzony tymczasowy przejazd kolejowy na linii kolejowej nr 14 Łódź  Kaliska – Tuplice, w km 178,133 z DK 36 w gminie Kobylin. POBIERZ MAPĘ
 
TOWARZYSKI TURNIEJ SIATKÓWKI Utwórz PDF Drukuj
Czytaj całośćW dniu 09.11.2015 r. w sali sportowej w Pakosławiu odbył się I Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Fundacji Rodziny Duda im. Maksymiliana Duda. Inicjatorem turnieju była przewodnicząca Fundacji pani Bogna Duda-Jankowiak i nauczyciele wychowania fizycznego Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Jutrosinie – p. Paulina Lewandowska i p. Marcin Wlekliński.
Czytaj całość
 
Klub Biegowy Utwórz PDF Drukuj

Miło nam zakomunikować, że w dniu 19.12.2015 r., o godz.: 17.00 w budynku Miejsko -  Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej przy ul. Powstańców Wlkp. 47 w Kobylinie (obok marketu Biedronka), odbędzie się zebranie założycielskie klubu biegowego (stowarzyszenia). Zapraszamy nie tylko biegaczy, ale wszystkie osoby, które w jakikolwiek sposób uprawiają dyscypliny związane z lekkoatletyką, a także lubią aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Oczywiście zapraszamy też osoby z ościennych gmin, gdyż  bardzo dużo osób na naszych terenach nie jest formalnie nigdzie zrzeszonych. Proponowana nazwa klubu (stowarzyszenia) to: Grupa Biegowa Jutrosin - Kobylin i Przyjaciele. Oczywiście ta nazwa może zostać zmieniona, bo jest to na razie tylko propozycja biegaczy z Jutrosina i Kobylina. Osoby chcące być na zebraniu założycielskim prosimy do dnia 17.12.2015 r. o potwierdzenie przybycia pod adresem email: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć lub telefonicznie pod numerem 603207904.


Poniżej link do pobrania, w którym jest propozycja statutu klubu (stowarzyszenia).
STATUT

Przemysław Poprawa

 
Działki budowlane Utwórz PDF Drukuj
Plan działek budowlanych przeznaczonych do sprzedaży - POBIERZ
 
97. ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI Utwórz PDF Drukuj

Czytaj całośćPo raz pierwszy Zespół Gimnazjum i Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Kobylinie podjął się zorganizowania obchodów Święta Niepodległości nie tylko dla społeczności szkolnej, ale także dla społeczeństwa miasta i gminy Kobylin. Przy współpracy z Urzędem Miejskim w Kobylinie opracowano harmonogram przebiegu uroczystości.

Czytaj całość
 
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować.
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować.
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować.
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować.
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować.
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować.
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować.
««  start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 170 - 182 z 1583