Aktualności
Najnowsze informacje
Ostrzeżenie  silny wiatr Utwórz PDF Drukuj
W ramach działań z zakresu monitoringu zagrożeń, na podstawie ostrzeżenia meteorologicznego  nr 17 wydanego przez IMGW PIB Prognoz Meteorologicznych Zespół w Poznaniu dnia  19.04.2016 r.

Podaję do publicznej wiadomości następujący komunikat.

Zjawisko: silny wiatr
 
Przebieg: Prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 25 km/h do 35 km/h, z porywami do  80 km/h, z zachodu.    

Ważność: od godz. 13:00 dnia  19.04.2016 r. do godz. 18:00 dnia  19.04.2016 r.


Stopień zagrożenia: 1

Obszar: województwo wielkopolskie.     

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 85%.
 

Wszelkie informacje dotyczące zagrożenia życia i zdrowia należy przekazać niezwłocznie do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie te. 62 7252921 lub alarmowy 998, a w godzinach pracy Urzędu Miejskiego do Gminnego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Kobylinie tel. 65 5482401.

Burmistrz Kobylina
 
OGŁOSZENIE Utwórz PDF Drukuj

B U R M I S T R Z    K O B Y L I N A
Ogłasza II nieograniczony publiczny przetarg ustny na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Gminy Kobylin:

1) Działkę niezabudowaną przeznaczoną pod zabudowę położoną w Kobylinie, oznaczoną numerem geodezyjnym 2263 na arkuszu mapy 5 o pow. 0,0965 ha, zapisaną w KW KZ1R/00041437/5 w Sądzie Rejonowym w Krotoszynie, w Wydziale Ksiąg Wieczystych.
2) Działkę niezabudowaną przeznaczoną pod zabudowę położoną w Kobylinie, oznaczoną numerem geodezyjnym 2266 na arkuszu mapy 5 o pow. 0,1426 ha, zapisaną w KW KZ1R/00041437/5 w Sądzie Rejonowym w Krotoszynie, w Wydziale Ksiąg Wieczystych.

Szczegóły pod adresami BIP:
http://bip.kobylin.pl/?a=3752
http://bip.kobylin.pl/?a=3753

 

 

 
Łukasz dziewiąty na Mistrzostwach Świata w Izraelu Utwórz PDF Drukuj
Czytaj całośćMistrzostwa Świata Szkół w tenisie stołowym, które odbywały się w dniach 1-8 kwietnia 2016r. w miejscowości Eliat w Izraelu zakończyły się doskonale dla Polaków zarówno w rozgrywkach  drużynowych jak i indywidualnych.
  
Czytaj całość
 
Ogłoszenie Przetargu na sprzedaz dz. 479 w Kuklinowie Utwórz PDF Drukuj

Szczegóły w BIP pod adresem:

 http://bip.kobylin.pl/?a=3751

 
MISTRZOSTWA EUROPY W SUMO Utwórz PDF Drukuj

Krotoszyn - 22 - 24.04.2016

Szczegóły na plakacie.

 

 
Obwieszczenie Utwórz PDF Drukuj

Burmistrz Kobylina w porozumieniu z Państwowym Powiatowym Inspektorem Sanitarnym w Krotoszynie zarządza przeprowadzenie akcji odszczurzania wszystkich nieruchomości na terenie mista i gminy Kobylin w terminach od 01 maja 2016 roku do 31 maja 2016 roku.

Kliknij, aby pobrać obwieszczenie

 
Ogłoszenie Utwórz PDF Drukuj

Ogłoszenie Burmistrza Kobylina o przyznaniu dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie i roboty budowlane dla obiektów zabytkowych wpisanych do rejestru zabytków nie stanowiących własności Gminy Kobylin

 

Czytaj całość
 
OGŁOSZENIE Utwórz PDF Drukuj
Z przykrością informujemy, iż zaplanowane na najbliższy piątek, tj. 08.04.2016r., spotkanie z Piotrem Reissem nie odbędzie się. O nowym terminie wizyty Piotra Reissa w Kobylinie będziemy informować na bieżąco.
 
Mistrzostwa Polski w sumo Utwórz PDF Drukuj
Czytaj całośćKobylińscy sumocy podczas tegorocznych Mistrzostw Polski w sumo seniorów i młodzieżowców, które odbyły się 1 i 2 kwietnia w Warszawie zdobyli aż siedem medali!

Czytaj całość
 
Orlik 2016 terminarz rozgrywek Utwórz PDF Drukuj
I termin 10.04.2016r.
1. LZS Orzeł Lutogniew     - CHALLENGE Wyganów     godz. 10,00
2. Old Boye  - Promil Łagiewniki godz. 11,00
3. Strażnicy Zachodniej Bramy    - FC Gimbaza godz. 12,00
4. Wszystko Jedno - Protezjusze godz. 13,00
5. Juniorzy - Wachowiak Team godz. 14,00

Czytaj całość
 
Prima Aprilis Utwórz PDF Drukuj
Czytaj całość3 kwietnia br. LOK Kobylin zorganizował strzelanie prima aprilis.  Każdy zawodnik mógł wykupić dowolną ilość serii. Do klasyfikacji końcowej zaliczał się wynik najlepszej serii – z najmniejszą ilością punktów (strzał poza pierścienie tarczy liczono jako 10 ). W zawodach wzięły udział 23  osoby.
Czytaj całość
 
Dzień Otwarty i wydłużone godziny pracy w Urzędzie Skarbowym w Krotoszynie Utwórz PDF Drukuj
16 kwietnia 2016r. – „Dzień otwarty” w Urzędzie Skarbowym w Krotoszynie Naczelnik Urzędu Skarbowego w Krotoszynie zaprasza w tym dniu wszystkich Podatników w godzinach od 9:00 do 13:00.
Czytaj całość
 
Spotkanie z PIOTREM REISSEM Utwórz PDF Drukuj
Wszystkich Mieszkańców Miasta i Gminy zapraszamy na spotkanie z PIOTREM REISSEM – legendarnym zawodnikiem Lecha Poznań, które  odbędzie się dnia 08 kwietnia 2016r. o godz. 16.30 w Hali Sportowo-Środowiskowej przy Zespole Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Kobylinie.
 
Łukasz wystąpi na Mistrzostwach Świata w Izraelu Utwórz PDF Drukuj
Czytaj całośćOd 1 do 8 kwietnia 2016r.  w miejscowości Eliat w Izraelu odbędą się Mistrzostwa Świata Szkół Gimnazjalnych w Tenisie Stołowym, w których udział będzie brał mieszkaniec naszej gminy, wychowanek klubu Spółdzielca Kobylin Łukasz Wachowiak. Wraz z trzema kolegami z Gimnazjum w Drzonkowie  reprezentować będą drużynę Polski. 
Czytaj całość
 
Klaudia Wachowiak awansuje do III Grand Prix Polski. Utwórz PDF Drukuj
Czytaj całośćW niedzielę 20 marca w Czarnkowie odbył się III Grand Prix Wielkopolski Żaków w tenisie stołowym (rocznik 2005-2006). W turnieju startowało blisko 100 zawodników z wielkopolski. Klub LKS Spółdzielca Kobylin reprezentowali: Antoni Frąckowiak, który zajął XIX pozycję oraz Klaudia Wachowiak, która zajmując II miejsce uzyskała awans do III Grand Prix Polski. Odbędzie się on 15-17 kwietnia w Łaziskach Górnych.
Czytaj całość
 
Tenis Ziemny Utwórz PDF Drukuj
Czytaj całośćW dniu 5 marca br. zakończyły się rozgrywki halowych indywidualnych mistrzostw Gminy Kobylin w tenisie ziemnym. W zawodach, które trwały od 10 lutego br., udział wzięło 12 zawodników. Rozgrywki odbywały się systemem pucharowym, w którym zawodnicy zostali rozstawieni według miejsc zajętych w poprzednich turniejach.

Czytaj całość
 
Plebiscyt Sportowiec Powiatu Krotoszyńskiego Utwórz PDF Drukuj
Czytaj całość18 marca br. w Krotoszynie odbyła się Gala podsumowująca plebiscyt „Sportowiec Powiatu Krotoszyńskiego”. Miło nam poinformować Państwa, że wśród wyróżnionych sportowców znaleźli się również mieszkańcy naszej gminy. W plebiscycie, wysokie drugie miejsce zajął Czesław Roszczak, mieszkaniec Łagiewnik, który na co dzień uprawia lekkoatletykę a konkretnie konkurencje rzutowe. Pan Czesław został także wyróżniony jako lekkoatleta roku.
Czytaj całość
 
Pudełko Życia Utwórz PDF Drukuj
Czytaj całość„Pudełko Życia” to projekt, który ma na celu zapewnienie osobom starszym, niepełnosprawnym oraz samotnym obok właściwej opieki, wsparcie w sytuacji wystąpienia zagrożenia zdrowia i życia podczas udzielania pomocy przez różnego rodzaju służby: medyczne, socjalne i inne. Projekt zakłada umieszczenie wszystkich ważnych informacji o pacjencie w jednym miejscu.
Czytaj całość
 
Strzelanie z okazji Dnia Kobiet Utwórz PDF Drukuj
Czytaj całość6 marca br. odbyło się strzelanie z okazji Dnia Kobiet. Organizatorem zawodów było Koło Środowiskowe LOK Kobylin. W zawodach wzięła udział rekordowa liczba  32 zawodników, każdy mógł oddać dowolną ilość dziesięciostrzałowych serii. Do klasyfikacji wliczano wynik najlepszej serii.
Czytaj całość
 
Liga gminna LZS w piłce nożnej Utwórz PDF Drukuj
Urząd Miejski w Kobylinie informuje że jest w trakcie organizacji  ligi gminnej LZS w piłce nożnej, sezon 2016.   W  związku  z  powyższym  zapraszam kapitanów drużyn na spotkanie w dniu 6-04-2016r.  o godz. 18,00 do Hali Środowiskowo Sportowej, celem  zatwierdzenia regulaminu i terminarza  spotkań I rundy.


                                                                                                      Burmistrz Kobylina
                                                                                                      (-) Bernard Jasiński

 
««  start « poprz. 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 401 - 420 z 1924