Aktualności
Najnowsze informacje
Łukasz dziewiąty na Mistrzostwach Świata w Izraelu Utwórz PDF Drukuj
Czytaj całośćMistrzostwa Świata Szkół w tenisie stołowym, które odbywały się w dniach 1-8 kwietnia 2016r. w miejscowości Eliat w Izraelu zakończyły się doskonale dla Polaków zarówno w rozgrywkach  drużynowych jak i indywidualnych.
  
Czytaj całość
 
Ogłoszenie Przetargu na sprzedaz dz. 479 w Kuklinowie Utwórz PDF Drukuj

Szczegóły w BIP pod adresem:

 http://bip.kobylin.pl/?a=3751

 
MISTRZOSTWA EUROPY W SUMO Utwórz PDF Drukuj

Krotoszyn - 22 - 24.04.2016

Szczegóły na plakacie.

 

 
Obwieszczenie Utwórz PDF Drukuj

Burmistrz Kobylina w porozumieniu z Państwowym Powiatowym Inspektorem Sanitarnym w Krotoszynie zarządza przeprowadzenie akcji odszczurzania wszystkich nieruchomości na terenie mista i gminy Kobylin w terminach od 01 maja 2016 roku do 31 maja 2016 roku.

Kliknij, aby pobrać obwieszczenie

 
Ogłoszenie Utwórz PDF Drukuj

Ogłoszenie Burmistrza Kobylina o przyznaniu dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie i roboty budowlane dla obiektów zabytkowych wpisanych do rejestru zabytków nie stanowiących własności Gminy Kobylin

 

Czytaj całość
 
OGŁOSZENIE Utwórz PDF Drukuj
Z przykrością informujemy, iż zaplanowane na najbliższy piątek, tj. 08.04.2016r., spotkanie z Piotrem Reissem nie odbędzie się. O nowym terminie wizyty Piotra Reissa w Kobylinie będziemy informować na bieżąco.
 
Mistrzostwa Polski w sumo Utwórz PDF Drukuj
Czytaj całośćKobylińscy sumocy podczas tegorocznych Mistrzostw Polski w sumo seniorów i młodzieżowców, które odbyły się 1 i 2 kwietnia w Warszawie zdobyli aż siedem medali!

Czytaj całość
 
Orlik 2016 terminarz rozgrywek Utwórz PDF Drukuj
I termin 10.04.2016r.
1. LZS Orzeł Lutogniew     - CHALLENGE Wyganów     godz. 10,00
2. Old Boye  - Promil Łagiewniki godz. 11,00
3. Strażnicy Zachodniej Bramy    - FC Gimbaza godz. 12,00
4. Wszystko Jedno - Protezjusze godz. 13,00
5. Juniorzy - Wachowiak Team godz. 14,00

Czytaj całość
 
Prima Aprilis Utwórz PDF Drukuj
Czytaj całość3 kwietnia br. LOK Kobylin zorganizował strzelanie prima aprilis.  Każdy zawodnik mógł wykupić dowolną ilość serii. Do klasyfikacji końcowej zaliczał się wynik najlepszej serii – z najmniejszą ilością punktów (strzał poza pierścienie tarczy liczono jako 10 ). W zawodach wzięły udział 23  osoby.
Czytaj całość
 
Dzień Otwarty i wydłużone godziny pracy w Urzędzie Skarbowym w Krotoszynie Utwórz PDF Drukuj
16 kwietnia 2016r. – „Dzień otwarty” w Urzędzie Skarbowym w Krotoszynie Naczelnik Urzędu Skarbowego w Krotoszynie zaprasza w tym dniu wszystkich Podatników w godzinach od 9:00 do 13:00.
Czytaj całość
 
Spotkanie z PIOTREM REISSEM Utwórz PDF Drukuj
Wszystkich Mieszkańców Miasta i Gminy zapraszamy na spotkanie z PIOTREM REISSEM – legendarnym zawodnikiem Lecha Poznań, które  odbędzie się dnia 08 kwietnia 2016r. o godz. 16.30 w Hali Sportowo-Środowiskowej przy Zespole Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Kobylinie.
 
Łukasz wystąpi na Mistrzostwach Świata w Izraelu Utwórz PDF Drukuj
Czytaj całośćOd 1 do 8 kwietnia 2016r.  w miejscowości Eliat w Izraelu odbędą się Mistrzostwa Świata Szkół Gimnazjalnych w Tenisie Stołowym, w których udział będzie brał mieszkaniec naszej gminy, wychowanek klubu Spółdzielca Kobylin Łukasz Wachowiak. Wraz z trzema kolegami z Gimnazjum w Drzonkowie  reprezentować będą drużynę Polski. 
Czytaj całość
 
Klaudia Wachowiak awansuje do III Grand Prix Polski. Utwórz PDF Drukuj
Czytaj całośćW niedzielę 20 marca w Czarnkowie odbył się III Grand Prix Wielkopolski Żaków w tenisie stołowym (rocznik 2005-2006). W turnieju startowało blisko 100 zawodników z wielkopolski. Klub LKS Spółdzielca Kobylin reprezentowali: Antoni Frąckowiak, który zajął XIX pozycję oraz Klaudia Wachowiak, która zajmując II miejsce uzyskała awans do III Grand Prix Polski. Odbędzie się on 15-17 kwietnia w Łaziskach Górnych.
Czytaj całość
 
Tenis Ziemny Utwórz PDF Drukuj
Czytaj całośćW dniu 5 marca br. zakończyły się rozgrywki halowych indywidualnych mistrzostw Gminy Kobylin w tenisie ziemnym. W zawodach, które trwały od 10 lutego br., udział wzięło 12 zawodników. Rozgrywki odbywały się systemem pucharowym, w którym zawodnicy zostali rozstawieni według miejsc zajętych w poprzednich turniejach.

Czytaj całość
 
Plebiscyt Sportowiec Powiatu Krotoszyńskiego Utwórz PDF Drukuj
Czytaj całość18 marca br. w Krotoszynie odbyła się Gala podsumowująca plebiscyt „Sportowiec Powiatu Krotoszyńskiego”. Miło nam poinformować Państwa, że wśród wyróżnionych sportowców znaleźli się również mieszkańcy naszej gminy. W plebiscycie, wysokie drugie miejsce zajął Czesław Roszczak, mieszkaniec Łagiewnik, który na co dzień uprawia lekkoatletykę a konkretnie konkurencje rzutowe. Pan Czesław został także wyróżniony jako lekkoatleta roku.
Czytaj całość
 
Pudełko Życia Utwórz PDF Drukuj
Czytaj całość„Pudełko Życia” to projekt, który ma na celu zapewnienie osobom starszym, niepełnosprawnym oraz samotnym obok właściwej opieki, wsparcie w sytuacji wystąpienia zagrożenia zdrowia i życia podczas udzielania pomocy przez różnego rodzaju służby: medyczne, socjalne i inne. Projekt zakłada umieszczenie wszystkich ważnych informacji o pacjencie w jednym miejscu.
Czytaj całość
 
Strzelanie z okazji Dnia Kobiet Utwórz PDF Drukuj
Czytaj całość6 marca br. odbyło się strzelanie z okazji Dnia Kobiet. Organizatorem zawodów było Koło Środowiskowe LOK Kobylin. W zawodach wzięła udział rekordowa liczba  32 zawodników, każdy mógł oddać dowolną ilość dziesięciostrzałowych serii. Do klasyfikacji wliczano wynik najlepszej serii.
Czytaj całość
 
Liga gminna LZS w piłce nożnej Utwórz PDF Drukuj
Urząd Miejski w Kobylinie informuje że jest w trakcie organizacji  ligi gminnej LZS w piłce nożnej, sezon 2016.   W  związku  z  powyższym  zapraszam kapitanów drużyn na spotkanie w dniu 6-04-2016r.  o godz. 18,00 do Hali Środowiskowo Sportowej, celem  zatwierdzenia regulaminu i terminarza  spotkań I rundy.


                                                                                                      Burmistrz Kobylina
                                                                                                      (-) Bernard Jasiński

 
MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW W SUMO Utwórz PDF Drukuj

Czytaj całośćKlub Sportowy Sobieski Poznań w dniach 12-13.03.2016r był gospodarzem tegorocznych Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików i Młodziczek w sumo strefa A. Startowało w nich 180 zawodników z województw wielkopolskiego, lubuskiego, pomorskiego i zachodniopomorskiego. UKS Samson Kobylin reprezentowało 18 zawodników, którzy zdobyli aż 6 medali ( 2 złoty, 1 srebrne i 3 brązowych). W klasyfikacji klubowej UKS Samson Kobylin zdobył 20 punktów i tym samym zajął trzecie miejsce.

Czytaj całość
 
XV sesja Rady Miejskiej w Kobylinie Utwórz PDF Drukuj

XV sesja Rady Miejskiej w Kobylinie odbędzie się w czwartek, dnia 31 marca 2016 rok o godzinie 18.00 w Świetlicy Wiejskiej w Kuklinowie z następującym porządkiem obrad:

1. Otwarcie sesji.
2. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
3. Zapytania, wnioski i interpelacje radnych.
4. Informacja Burmistrza o działalności międzysesyjnej.
5. Informacja o realizacji zadań z zakresu pomocy społecznej.
6. Stan bezpieczeństwa i porządku publicznego w gminie w 2015 roku.
7. Stan bezpieczeństwa pożarowego na terenie gminy w 2015 roku.
8. Informacja o działalności związków, stowarzyszeń i organizacji międzygminnych, których członkiem jest Gmina Kobylin.
9. Podjęcie uchwał:

  • w sprawie: zmiany Uchwały Nr XI/56/15 Rady Miejskiej w Kobylinie z dnia 29 października 2015 r. w sprawie Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na terenie Gminy Kobylin na rok 2016,
  • w sprawie: wyrażenia woli dokonania zamiany nieruchomości gruntowych między Gminą Kobylin a osobami fizycznymi, 
  • w sprawie: zatwierdzenia Planu Odnowy Miejscowości Zalesie Małe,
  • w sprawie: zatwierdzenia Planu Odnowy Miejscowości Kuklinów,
  • w sprawie: udzielenia dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie i roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków,
  • w sprawie: nie wyrażenia zgody na wyodrębnienie w budżecie gminy na rok 2017 środków stanowiących fundusz sołecki,
  • w sprawie: zmiany Uchwały Nr XII/65/15 Rady Miejskiej w Kobylinie z dnia 26 listopada 2015 r. w sprawie: pomocy finansowej dla Powiatu Krotoszyńskiego w 2016 roku,
  • w sprawie: zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Kobylin na lata 2016 – 2025,
  • w sprawie: zmiany budżetu gminy Kobylin na rok 2016.

10. Wolne głosy i wnioski.

11.  Zakończenie.

 
««  start « poprz. 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 521 - 540 z 2042