Aktualności arrow Aktualności arrow Kobylińska Halowa Liga Piłki Nożnej, sezon 2014/2015
Kobylińska Halowa Liga Piłki Nożnej, sezon 2014/2015 Utwórz PDF Drukuj

23 listopada 2014 r. ruszyły rozgrywki kobylińskiej halowej ligi piłki nożnej. Do tegorocznych rozgrywek przystšpiło dziesięć drużyn. Pierwszš bramkę zdobył Konrad Sobczak w 3 minucie meczu Kurdybanki Kuklinów - LZS Zalesie Małe II. Łšcznie w pierwszej kolejce strzelono 62 bramki, liderem strzelców został Bartosz Ochocki /Strażnicy Zachodniej Bramy/ z ośmioma trafieniami.


15 marca br. zakończyły się rozgrywki kobylińskiej halowej ligi piłki nożnej. W ostatniej kolejce w tabeli nie nastąpiły żadne zmiany. Zwycięzcą piątej edycji kobylińskiej halowej ligi piłki nożnej podobnie jak w roku ubiegłym została drużyna Kurdybanki Kuklinów która zwycięstwo zapewniła już sobie w poprzednie kolejce, drugie miejsce zajęła drużyna Strażnicy Zachodniej Bramy, trzecie miejsce zajęła drużyna Venetia Kobylin. W sumie rozegrano 76 meczy w których strzelono 752 bramki a królem strzelców czwarty raz z rzędu został Dawid Przybyszewski 57 bramek. Dekoracji zwycięzców dokonał Burmistrz Kobylina Bernard Jasiński. Pierwsze trzy drużyny otrzymały puchary i medale, drużyny od czwartego do dziewiątego miejsca pamiątkowe statuetki, ponadto zwycięzca ligi otrzymał sprzęt sportowy.


Tabela

 
L.p. Nazwa Mecze Zwycięstwa Remisy Porażki Punkty Bramki
1. Kurdybanki Kuklinów 18 16 - 2 48 158:36
2. Strażnicy Zachodniej Bramy 18 15 - 3 45 98:37
3. Venetia Kobylin 18 14 1 3 43 90:45
4. Wachowiak Team 18 11 2 5 35 94:78
5. Promil Łagiewniki 18 8 1 9 25 73:70
6. LZS Orzeł Lutogniew 18 8 - 10 24 72:85
7. LZS Zalesie Małe 18 7 1 10 22 64:71
8. KOKS Kobylin 18 6 1 11 19 75:69
9. LZS Zalesie Małe II 18 2 - 16 6 28:153
10. FC Ekipa 18 - - 18 0 0:108

Terminarz

I Termin 23.11.2014 r.
1. Kurdybanki Kuklinów - LZS Zalesie Małe II, 15:0
2. KOKS Kobylin - Promil Łagiewniki, 1:1
3. Venetia Kobylin - Wachowiak Team, 4:4
4. FC Ekipa - Strażnicy Zachodniej Bramy, 0:30
5. LZS Zalesie Małe - LZS Orzeł Lutogniew, 4:3

II Termin 30.11.2014 r.
1. LZS Orzeł Lutogniew - FC Ekipa, 6:0
2. LZS Zalesie Małe II - Strażnicy Zachodniej Bramy, 0:11
3. Wachowiak Team - LZS Zalesie Małe, 2:2
4. Promil Łagiewniki - Venetia Kobylin, 2:6
5. Kurdybanki Kuklinów - KOKS Kobylin, 9:3

III Termin 7.12.2014 r.
1. LZS Zalesie Małe - Promil Łagiewniki, 3:5
2. Venetia Kobylin - Kurdybanki Kuklinów, 1:3
3. KOKS Kobylin - Zalesie Małe II, 7:2
4. FC Ekipa  - Wachowiak Team, 0:6
5. Strażnicy Zachodniej Bramy - LZS Orzeł Lutogniew, 10:3

IV Termin 14.12.2014 r.
1. Kurdybanki Kuklinów - LZS Zalesie Małe, 11:2
2. Wachowiak Team - Strażnicy Zachodniej Bramy, 2:4
3. KOKS Kobylin - Venetia Kobylin, 2:5
4. Promil Łagiewniki - FC Ekipa, 6:0
5. LZS Zalesie Małe II - LZS Orzeł Lutogniew, 3:8

V Termin 21.12.2014 r.
1. LZS Orzeł Lutogniew - Wachowiak Team, 3:5
2. LZS Zalesie Małe  - KOKS Kobylin, 5:4
3. FC Ekipa  - Kurdybanki Kuklinów, 0:6
4. Strażnicy Zachodniej Bramy - Promil Łagiewniki, 5:1
5. Venetia Kobylin - LZS Zalesie Małe II, 12:2

VI Termin 28.12.2014 r.
1. LZS Zalesie Małe II - Wachowiak Team, 4:9
2. Promil Łagiewniki - LZS Orzeł Lutogniew, 2:6
3. Kurdybanki Kuklinów - Strażnicy Zachodniej Bramy, 3:4
4. Venetia Kobylin - LZS Zalesie Małe, 5:2
5. KOKS Kobylin - FC Ekipa, 6:0

VII Termin 4.01.2015 r.
1. FC Ekipa - Venetia Kobylin, 0:6
2. LZS Zalesie Małe - LZS Zalesie Małe II, 2:0
3. Strażnicy Zachodniej Bramy - KOKS Kobylin, 4:3
4. LZS Orzeł Lutogniew - Kurdybanki Kuklinów, 0:20
5. Wachowiak Team - Promil Łagiewniki, 7:5

VIII Termin 11.01.2015 r.
1. KOKS Kobylin - LZS Orzeł Lutogniew, 5:4
2. Kurdybanki Kuklinów - Wachowiak Team, 8:3
3. LZS Zalesie Małe II - Promil Łagiewniki, 0:9
4. Venetia Kobylin - Strażnicy Zachodniej Bramy, 2:5
5. LZS Zalesie Małe - FC Ekipa, 6:0

IX Termin 18.01.2015 r.
1. Wachowiak Team - KOKS Kobylin, 0:5
2. Strażnicy Zachodniej Bramy - LZS Zalesie Małe, 7:2
3. LZS Orzeł Lutogniew - Venetia Kobylin, 3:4
4. FC Ekipa  - LZS Zalesie Małe II, 0:6
5. Promil Łagiewniki - Kurdybanki Kuklinów, 3:6

X Termin 18.01.2015 r.
1. Kurdybanki Kuklinów - LZS Zalesie Małe II, 15:1
2. KOKS Kobylin - Promil Łagiewniki, 3:5
3. Venetia Kobylin - Wachowiak Team, 5:6
4. FC Ekipa - Strażnicy Zachodniej Bramy, 6:0
5. LZS Zalesie Małe - LZS Orzeł Lutogniew, 3:5

XI Termin 25.01.2015 r.
1. LZS Orzeł Lutogniew - FC Ekipa, 6:0
2. LZS Zalesie Małe II - Strażnicy Zachodniej Bramy, 0:6
3. Wachowiak Team - LZS Zalesie Małe, 7:4
4. Promil Łagiewniki - Venetia Kobylin, 1:4
5. Kurdybanki Kuklinów - KOKS Kobylin, 14:2

XII Termin 1.02.2015 r.
1. LZS Zalesie Małe - Promil Łagiewniki, 2:3
2. Venetia Kobylin - Kurdybanki Kuklinów, 6:5
3. KOKS Kobylin - Zalesie Małe II, 18:0
4. FC Ekipa - Wachowiak Team, 0:6
5. Strażnicy Zachodniej Bramy - LZS Orzeł Lutogniew, 3:4

XIII Termin 8.02.2015 r.
1. Kurdybanki Kuklinów - LZS Zalesie Małe, 10:5
2. Wachowiak Team - Strażnicy Zachodniej Bramy, 2:10
3. KOKS Kobylin - Venetia Kobylin, 1:3
4. Promil Łagiewniki - FC Ekipa, 6:0
5. LZS Zalesie Małe II - LZS Orzeł Lutogniew, 0:6

XIV Termin 15.02.2015 r.
1. LZS Orzeł Lutogniew - Wachowiak Team, 3:7
2. LZS Zalesie Małe - KOKS Kobylin, 4:2
3. FC Ekipa - Kurdybanki Kuklinów, 0:6
4. Strażnicy Zachodniej Bramy - Promil Łagiewniki, 6:4
5. Venetia Kobylin - LZS Zalesie Małe II, 7:2

XV Termin 22.02.2015 r.
1. LZS Zalesie Małe II - Wachowiak Team, 2:9
2. Promil Łagiewniki - LZS Orzeł Lutogniew, 5:4
3. Kurdybanki Kuklinów - Strażnicy Zachodniej Bramy, 4:3
4. Venetia Kobylin - LZS Zalesie Małe, 4:2
5. KOKS Kobylin  - FC Ekipa, 6:0

XVI Termin 1.03.2015 r.
1. FC Ekipa  - Venetia Kobylin, 0:6
2. LZS Zalesie Małe - LZS Zalesie Małe II, 9:0
3. Strażnicy Zachodniej Bramy - KOKS Kobylin, 4:3
4. LZS Orzeł Lutogniew - Kurdybanki Kuklinów, 0:6
5. Wachowiak Team - Promil Łagiewniki, 11:5

XVII Termin 8.03.2015 r.
1. KOKS Kobylin  - LZS Orzeł Lutogniew, 1:4
2. Kurdybanki Kuklinów - Wachowiak Team, 11:3
3. LZS Zalesie Małe II - Promil Łagiewniki, 0:10
4. Venetia Kobylin - Strażnicy Zachodniej Bramy, 3:1
5. LZS Zalesie Małe - FC Ekipa, 6:0

XVIII Termin 15.03.2015 r.
1. Wachowiak Team - KOKS Kobylin, 5:3
2. Strażnicy Zachodniej Bramy - LZS Zalesie Małe, 3:1
3. LZS Orzeł Lutogniew - Venetia Kobylin, 4:7
4. FC Ekipa - LZS Zalesie Małe II, 0:6
5. Promil Łagiewniki - Kurdybanki Kuklinów, 0:6

FC Ekipa
KOKS Kobylin
Kurdybanki Kuklinów

LZS Orzeł Lutogniew
LZS Zalesie Małe II
LZS Zalesie Małe

Promil Łagiewniki
Strażnicy Zachodniej Bramy
Venetia Kobylin

Wachowiak Team
Król strzelców Dawid Przybyszewski
Kurdybanki Kuklinów, zwycięzca ligi

Statuetkę odbiera Daniel Szkudlarek LZS Orzeł Lutogniew
Statuetkę odbiera Mateusz Wachowiak z drużyny Wachowiak Team
Statuetkę odbiera Mirosław Patrijas z drużyny KOKS Kobylin

Statuetkę odbiera Patryk Swora z drużyny LZS Zalesie Małe II
Statuetkę odbiera Tomasz Rybka zdrużyny LZS Zalesie Małe
Statutetkę odbiera Łukasz Kusterka z druzyny Promil łagiewniki

Strażnicy Zachodniej Bramy II miejsce w rozgrywkach
Venetia Kobylin, III miesjsce w rozgrywkach

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »