Aktualności arrow Aktualności arrow Orlik 2015 - terminarz rozgrywek
Orlik 2015 - terminarz rozgrywek Utwórz PDF Drukuj

12 kwietnia br. ruszyły rozgrywki Ligi Gminnej LZS w piłce nożnej. W tym roku rozgrywki będą się odbywały na obiekcie "Orlik – Moje Boisko 2012". Do rozgrywek przystąpiło 12 drużyn. Pierwsza bramka padła w 5 minucie meczu pomiędzy drużynami Dino i Old Boye, strzelcem Piotrek Kowalski. W pierwszej kolejce strzelono 42 bramki, najwięcej 5 zdobył Damian Małecki Protezjusze.

Tabela

L.p. Nazwa Mecze Zwycięstwa Remisy Porażki Punkty Bramki
1. Protezjusze 11 9 - 2 27 77:19
2. Wszystko Jedno 11 9 - 2 27 64:23
3. Strażnicy Zachodniej Bramy 11 8 1 2 25 54:31
4. LZS Wyganów 11 7 1 3 22 39:27
5. KOKS Kobylin 11 6 3 2 21 40:29
6. Promil  Łagiewniki 11 6 1 4 19 39: 30
7. LZS Orzeł Lutogniew 11 5 1 5 16 42:47
8. Dino 11 3 2 6 11 36:52
9. Old Boye 11 3 1 7 10 34:48
10. Kurdybanki Kuklinów 11 3 - 8 9 31:74
11. LZS Zalesie Małe I 11 2 - 9 6 26:38
12. LZS Zalesie Małe II 11 - - 10 0 19:83

Kolejka I, 12 kwietnia 2015 r.
10:00 Dino – Old Boye 5:5
11:00 Wszystko Jedno – Strażnicy Zachodniej Bramy, 2:0
12:00 Protezjusze – LZS Zalesie Małe II, 10:2
13:00 LZS Orzeł Lutogniew – LZS Zalesie Małe I, 3:2
14:00 LZS Wyganów – Promil Łagiewniki, 3:4
15:00 Kurdybanki Kuklinów – KOKS Kobylin, 0:6

Kolejka II, 19 kwietnia 2015 r.
10:00 Promil Łagiewniki – Kurdybanki Kuklinów, 5:3
11:00 LZS Zalesie Małe II – LZS Orzeł Lutogniew, 5:9
12:00 Old Boye - Protezjusze, 1:7
13:00 LZS Zalesie Małe I – LZS Wyganów, 1:2
14:00 Wszystko Jedno – Dino, 4:3
15:00 KOKS Kobylin – Strażnicy Zachodniej Bramy, 4:4

Kolejka III, 26 kwietnia 2015 r.
10:00 Protezjusze – Wszystko Jedno, 3:2
11:00 Dino – Strażnicy Zachodniej Bramy, 1:7
12:00 LZS Orzeł Lutogniew – Old Boye, 3:5
13:00 LZS Wyganów – LZS Zalesie Małe II, 1:0
14:00 Kurdybanki Kuklinów – LZS Zalesie Małe I, 4:1
15:00 KOKS Kobylin – Promil Łagiewniki, 6:1

Kolejka IV, 3 maja 2015 r.
10:00 LZS Zalesie Małe I – KOKS Kobylin, 1:2
11:00 LZS Zalesie Małe II – Kurdybanki Kuklinów, 0:9
12:00 Promil Łagiewniki – Strażnicy Zachodniej Bramy, 3:5
13:00 Old Boye – LZS Wyganów, 0:2
14:00 Wszystko Jedno – LZS Orzeł Lutogniew, 10:3
15:00 Dino – Protezjusze, 1:12

Kolejka V, 10 maja 2015 r.
10:00 LZS Orzeł Lutogniew – Dino, 5:4
11:00 LZS Wyganów – Wszystko Jedno, 1:2
12:00 Kurdybanki Kuklinów – Old boye, 7:4
13:00 Protezjusze – Strażnicy Zachodniej Bramy, 2:3
14:00 KOKS Kobylin – LZS Zalesie Małe II, 6:3
15:00 Promil Łagiewniki – LZS Zalesie Małe I, 3:2

Kolejka VI, 17 maja 2015 r.
10:00 LZS Zalesie Małe II – Promil Łagiewniki, 0:6
11:00 Old boye – KOKS Kobylin, 2:3
12:00 Wszystko Jedno – Kurdybanki Kuklinów, 15:3
13:00 Dino – LZS Wyganów, 3:6
14:00 LZS Zalesie Małe I – Strażnicy Zachodniej Bramy, 2:3
15:00 Protezjusze – LZS Orzeł Lutogniew, 7:1

Kolejka VII, 24 maja 2015 r.
10:00 LZS Wyganów – Protezjusze, 3:9
11:00 Kurdybanki Kuklinów – Dino, 5:7
12:00 LZS Orzeł Lutogniew – Strażnicy Zachodniej Bramy, 3:8
13:00 Promil Łagiewniki – Old Boye, 9:2
14:00 LZS Zalesie Małe I – LZS Zalesie Małe II, 8:0
15:00 KOKS Kobylin – Wszystko Jedno, 2:4

Kolejka VIII, 31 maja 2015 r.
10:00 LZS Zalesie Małe II – Strażnicy Zachodniej Bramy, 7:10
11:00 Old boye – LZS Zalesie Małe I, 4:2
12:00 Wszystko Jedno – Promil Łagiewniki, 3:4
13:00 Dino – KOKS Kobylin, 2:2
14:00 Protezjusze – Kurdybanki Kuklinów, 13:0
15:00 LZS Orzeł Lutogniew – LZS Wyganów, 1:2

Kolejka IX, 7 czerwiec 2015 r.
10:00 Kurdybanki Kuklinów – LZS Orzeł Lutogniew, 0:6
11:00 LZS Wyganów – Strażnicy Zachodniej Bramy, 4:3
12:00 KOKS Kobylin - Protezjusze, 2:1
13:00 Promil Łagiewniki – Dino, 1:2
14:00 LZS Zalesie Małe I – Wszystko Jedno. 0:5
15:00 LZS Zalesie Małe II – Old boye, 0:6

Kolejka X, 14 czerwiec 2015 r.
10:00 Wszystko Jedno – LZS Zalesie Małe II, 12:2
11:00 Dino – LZS Zalesie Małe I. 2:5
12:00 Old boye – Strażnicy Zachodniej Bramy, 3:5
13:00 Protezjusze – Promil Łagiewniki. 3:2
14:00 LZS Orzeł Lutogniew – KOKS Kobylin, 7:3
15:00 LZS Wyganów – Kurdybanki Kuklinów, 11:0

Kolejka XI, 21 czerwiec 2015 r.
10:00 KOKS Kobylin – LZS Wyganów, 4:4
11:00 Promil Łagiewniki – LZS Orzeł Lutogniew, 1:1
12:00 Old boye – Wszystko Jedno, 2:5
13:00 Kurdybanki Kuklinów – Strażnicy Zachodniej Bramy, 0:6
14:00 LZS Zalesie Małe I – Protezjusze. 2:10
15:00 LZS Zalesie Małe II - Dino, 0:6

Dino
Kurdybanki Kuklinów
LZS Wyganów

LZS Zalesie Małe I
LZS Zalesie Małe II
Old Boye

Orzeł Lutogniew
Promil Łagiewniki
Protezjusze

Strażnicy Zachodniej Bramy
Wszystko Jedno
KOKS Kobylin

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »