Aktualności arrow Aktualności arrow Strzelanie z okazji Święta Ludowego
Strzelanie z okazji Święta Ludowego Utwórz PDF Drukuj
23 maja br na strzelnicy LOK w Kobylinie odbyło się strzelanie z okazji Święta Ludowego. Organizatorem zawodów był zarząd Miejsko Gminny PSL w Kobylinie, a obsługą zawodów zajęli się działacze LOK Kobylin. Koła PSL działające na terenie naszej gminy wystawiły sześć drużyn, każda drużyna składała się maksymalnie z pięciu zawodników, wyniki trzech najlepszych liczyły się do klasyfikacji końcowej.

W trakcie zawodów każdy uczestnik brał udział w trzech konkurencja: strzelaniu z kbks, strzelaniu z pistoletu, oraz rzucie granatem. Po podliczeniu wyników z poszczególnych konkurencji zwycięstwo odniosła drużyna koła PSL Fijałow I w składzie Wojciech Jańczak, Roman Jarus, Grzegorz Pogoda,  z wynikiem 436 pkt., drugie miejsce koło PSL Fijałów II w składzie Małgorzata Jańczak, Waldemar Jańczak, Henryk Dudziak, Sylwester Konieczny z wynikiem 406 pkt., trzecie miejsce koło PSL Kobylin I w składzie Grzegorz Jarczewski, Karol Nowak, Kazimierz Grobelny, Edward Olejniczak, Tadeusz Nojman 391 pkt. 

Prowadzona była również klasyfikacja indywidualna w której zwyciężył Grzegorz Pogoda 176 pkt., drugie miejsce Kazimierz Grobelny 146 pkt., trzecie Karol Nowak 145 pkt., w klasyfikacji indywidualnej pań zwyciężyła Kazimiera Marcinkowska 92 pkt. drugie miejsce Barbara Trynka 58 pkt., trzecie Małgorzata Jańczak 56 pkt.

Puchary i upominku zarówno w klasyfikacji drużynowej jak i indywidualnej wręczył Burmistrz Kobylina Bernard Jasiński.

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »