Aktualności arrow Aktualności arrow Orlik 2016 terminarz rozgrywek
Orlik 2016 terminarz rozgrywek Utwórz PDF Drukuj
I termin 10.04.2016r.
1. LZS Orzeł Lutogniew     - CHALLENGE Wyganów     godz. 10,00
2. Old Boye  - Promil Łagiewniki godz. 11,00
3. Strażnicy Zachodniej Bramy    - FC Gimbaza godz. 12,00
4. Wszystko Jedno - Protezjusze godz. 13,00
5. Juniorzy - Wachowiak Team godz. 14,00

II termin 17.04.2016r.
1. Protezjusze - Juniorzy godz. 10,00
2. CHALLENGE Wyganów - Wachowiak Team godz. 11,00
3. FC Gimbaza - Wszystko Jedno godz. 12,00
4. Promil Łagiewniki - Strażnicy Zachodniej Bramy    godz. 13,00
5. LZS Orzeł Lutogniew - Old Boye  godz. 14,00

III termin 24.04.2016r.
1. Strażnicy Zachodniej Bramy    - LZS Orzeł Lutogniew godz. 10,00
2. Wszystko Jedno - Promil Łagiewniki godz. 11,00
3. Old Boye - CHALLENGE Wyganów godz. 12,00
4. Juniorzy  - FC Gimbaza godz. 13,00
5. Wachowiak Team - Protezjusze godz. 14,00

IV termin 01.05.2016r.
1. FC Gimbaza - Wachowiak Team godz. 10,00
2. Promil Łagiewniki - Juniorzy godz. 11,00
3. LZS Orzeł Lutogniew - Wszystko Jedno godz. 12,00
4. Old Boye  - Strażnicy Zachodniej Bramy    godz. 13,00
4. CHALLENGE Wyganów - Protezjusze godz. 14,00


V termin 8.05.2016r.
1. Wszystko Jedno - Old Boye godz. 10,00
2. Juniorzy  - LZS Orzeł Lutogniew godz. 11,00
3. Wachowiak Team  - Promil Łagiewniki godz. 12,00
4. Strażnicy Zachodniej Bramy    - CHALLENGE Wyganów godz. 13,00
5. Protezjusze - FC Gimbaza godz. 14,00

VI termin 15.05.2016r.
1. CHALLENGE Wyganów - FC Gimbaza godz. 10,00
2. Promil Łagiewniki - Protezjusze godz. 11,00
3. LZS Orzeł Lutogniew - Wachowiak Team godz. 12,00
4. Old Boye - Juniorzy godz. 13,00
5. Strażnicy Zachodniej Bramy    - Wszystko Jedno godz. 14,00

VII Termin 22.05.2016r.
1. Juniorzy  - Strażnicy Zachodniej Bramy    godz. 10,00
2. Wszystko Jedno - CHALLENGE Wyganów godz. 11,00
3. Wachowiak Team - Old Boye godz. 12,00
4. Protezjusze - LZS Orzeł Lutogniew godz. 13,00
5. FC Gimbaza - Promil Łagiewniki godz. 14,00

VIII Termin 29.05.2016r.
1. LZS Orzeł Lutogniew - FC Gimbaza godz. 10,00
2. Old Boye - Protezjusze godz. 11,00    
3. CHALLENGE Wyganów - Promil Łagiewniki godz. 12,00
4. Strażnicy Zachodniej Bramy    - Wachowiak Team godz. 13,00
5. Wszystko Jedno - Juniorzy godz. 14,00

IX termin 5.06.2016r.
1. Wachowiak Team - Wszystko Jedno godz. 10,00
2. Protezjusze - Strażnicy Zachodniej Bramy    godz. 11,00
3. FC Gimbaza - Old Boye godz. 12,00
4. Juniorzy - CHALLENGE Wyganów godz. 13,00
5. Promil Łagiewniki - LZS Orzeł Lutogniew godz. 14,00
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »