Aktualności arrow Informacje Urzędu Miejskiego arrow Rozwój kwalifikacji przez całe życie
Rozwój kwalifikacji przez całe życie Utwórz PDF Drukuj

Już od dzisiaj do końca sierpnia, za pośrednictwem strony www.rozwoj.edustacja.pl/wielkopolskie, skorzystać z bezpłatnej porady on-line doradcy zawodowego będą mogli ci wszyscy, którzy szukają pracy, myślą o podniesieniu swoich kwalifikacji czy założeniu własnej firmy.

W trakcie kilkugodzinnych dyżurów doradca pomoże Państwu m.in. zaplanować właściwą ścieżkę rozwoju zawodowego, wyjaśnić nurtujące wątpliwości czy pomóc w rozwiązaniu ważnych, zawodowych problemów.  Uczestniczyć w bezpłatnych, wirtualnych konsultacjach może każda osoba, posiadająca dostęp do Internetu. Szczegółowy terminarz znajdą Państwo na stronie internetowej www.rozwoj.edustacja.pl/wielkopolskie.

Współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Projekt „Rozwój kwalifikacji  przez całe życie” jest odpowiedzią na dynamicznie zmieniający się rynek pracy i rosnące zainteresowanie osób dorosłych ofertami edukacyjnymi. Jego celem jest uświadomienie jak ważne jest ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji, jakie wynikają z tego korzyści i jakie możliwości daje im dzisiaj rynek edukacyjny.

Projekt „Rozwój kwalifikacji przez całe życie” (PO KL 9.3) realizuje poznańska firma Edustacja.pl, która na co dzień prowadzi portal  szkoleniowy, będący największą bazą kursów, szkoleń (także e-learningowych) oraz ofert uczelni wyższych z całej Polski.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »