Aktualności arrow Aktualności arrow Zebranie sprawozdawcze Sekcji Kobylin PZHGP
Zebranie sprawozdawcze Sekcji Kobylin PZHGP Utwórz PDF Drukuj
W dniu 2 drudnia br. odbyło się zebranie sprawozdawcze Sekcji Kobylin Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych. Zebranie swoją obecnością zaszczycili  Burmistrz Kobylina Tomasz Lesiński, Starosta Krotoszyński Stanisław Szczotka. W trakcie spotkania   Burmistrz Kobylina Tomasz Lesiński wraz z Starostą Krotoszyńskim Stanisławem Szczotką ,  wręczyli puchary i dyplomy członkom sekcji za wyniki osiągnięte w roku  2017.   

Wyniki we współzawodnictwie lotowym sekcji nr 4 Kobylin.
Wyniki gołębi dorosłych z całości 3 pierwsze

1. Eugeniusz  Brzykcy – Krzysztof Klauza            42        1941,87
2. Leszek Klemczak                        42        1938,68
3. Jan Kaczmarek                        42        1932,09
4. Tomasz Nowacki                        41        1770,70
5. Witold Piasny                        39        1689,40
6. Sławomir Wabiński                    33        1323,75
7. Jarosław Jamroży                        28        983,35
8. Józef Doliński                        25        895,24
9. Jan Głowiszyn                        21        873,27
10. Sławomir Sikora                        22        662,14
11. Wacław Strzelczyk                    18        505,78
12. Antoni Fabisiak                        9        482,88
13. Lucyna, Tomasz Woźni                    17        473,47
14. Kryspin Matysiak                        9        347,47
15. Marcin Juskowiak                    9        305,62
16. Dariusz, Tomasz Nowak                    10        292,92
17. Maciej Zawieja                        5        195,13
18. Zdzisław Nowacki                    2        107,54
19. Stanisław Zając                        2        53,59

Wyniki gołębi dorosłych typowanych z 5/3

1. Jan Kaczmarek                        38        1659,72
2. Leszek Klemczak                        36        1552,98
3. Eugeniusz Brzykcy, Krzysztof Klauza            34        1443,50
4. Witold Piasny                        23        1050,60
5. Tomasz Nowacki                        22        914,60
6. Sławomir Wabiński                    19        683,25
7. Jan Głowiszyn                        13        573,15
8. Józef Doliński                        15        557,18
9. Antoni Fabisiak                        7        396,29
10. Jarosław Jamroży                        12        394,13
11. Sławomir Sikora                        10        333,65
12. Tomasz, Lucyna Woźni                    11        306,74
13. Wacław Strzelczyk                    8        208.86
14. Marcin Juskowiak                    5        204,87
15. Kryspin Matysiak                        5        201,55
16. Tomasz, Dariusz Nowak                    6        176,58
17. Maciej Zawieja                        4        163,82
18. Stanisław Zając                        2        53,59
19. Zdzisław Nowacki                    1        53,28

Wyniki gołębi młodych z całości 5 pierwszych
1. Tomasz Nowacki                        25        610,45
2. Piotr Nowacki                        25        605,14
3. Eugeniusz Brzykcy, Krzysztof Klauza            25        566,30
4. Leszek Klemczak                        25        564,12
5. Marcin Juskowiak                        23        465,39
6. Wacław Strzelczyk                        21        394,79
7. Antoni Fabisiak                        17        303,04
8. Kryspin Matysiak                        15        286,46
9. Sławomir Wabiński                    10          178,52
10. Sławomir Sikora                        11        166,30
11. Marian Wolniak                        8        149,04
12. Jan Głowiszyn                        7        121,60
13. Józef Doliński                        5        94,17
14. Tomasz, Lucyna Woźna                    3        57,75
15. Stanisław Zając                        3        52,35
16. Dariusz Snadny                        1        22,93

Wyniki gołębi młodych typowanych z 15/5
1. Tomasz Nowacki                        24        500,66
2. Piotr Nowacki                        22        489,83
3. Eugeniusz Brzykcy, Krzysztof Klauza            23        452,05
4. Marcin Juskowiak                        21        400,33
5. Leszek Klemczak                        16        322,32
6. Wacław Strzelczyk                        11        209,88
7. Kryspin Matysiak                        8        153,56
8. Sławomir Wabiński                    7        130,90
9. Marcin Wolniak                        6        118,51
10. Sławomir Sikora                        6        91,74
11. Antoni Fabisiak                        5        89,67
12. Jan Głowiszyn                        4        73,55
13. Tomasz, Lucyna Woźna                    3        57,75
14. Dariusz Snadny                        1        24,93
15. Józef Doliński                        1        18,02
16. Stanisław Zając                        1        15,17

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »