Orlik Cup Utwórz PDF Drukuj

W dniach od 16 lipca do 20 sierpnia 2012r. na boisku „Orlik” odbyły się zawody sportowe pod nazwą "Mistrzostwa na celność strzałów do małej bramki". W zawodach uczestniczyły dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Ze względu na zwiększenie szans, uczestników podzielono na kategorie wiekowe. W kategorii przedszkolak nie prowadzono klasyfikacji - wszyscy zawodnicy zostali uhonorowani medalami za udział w zawodach, a byli to:

Nikodem Nowak, Ksawery Wachowiak, Maksymilian Siepa, Karol Antoniewicz, Miłosz Jankowski, Fabian Grzymisławski, Jakub Wojtyczka.

Najmłodszym uczestnikiem był czteroletni Nikodem Nowak z Kobylina. W poszczególnych kategoriach klasyfikacja przedstawia się następująco.

Kategoria klasy I – II
1. Szymon Małecki
2. Jakub Budajczak
3. Michał Kaczmarek

Kategoria klasy III-IV
1. Kacper Siepa
2. Lucjan Wachowiak
3. Jakub Kaczmarek

Kategoria klasy V-VI
1. Patryk Wiórka
2. Martyn Frąckowiak
3. Eryk Stanisławski

Zawodnicy, którzy zajęli I miejsca w poszczególnych kategoriach nagrodzeni zostali pucharami, natomiast pierwsza trójka medalami (złoty, srebrny, brązowy).

Puchary i medale ufundowała Miejsko - Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, a zwycięzcom wręczali je Dyrektor Zespołu Szkoła Podstawowa i Przedszkole Emanuela Czwojdzińska i Przewodniczący Miejsko – Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Andrzej Lesinski.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »