Aktualności arrow Aktualności arrow Liga Gminna LZS w piłce nożnej sezon 2013
Liga Gminna LZS w piłce nożnej sezon 2013 Utwórz PDF Drukuj

7 kwietnia br ruszyły rozgrywki Ligi Gminnej LZS w piłce nożnej. W tym roku rozgrywki będą się odbywały na obiekcie „Orlik – Moje Boisko 2012”. Do rozgrywek przystąpiło 10 drużyn. Pierwsza bramka samobójcza padła w 13 minucie meczu pomiędzy LZS Łagiewniki i Żółwie Ninja Stary Kobylin. W pierwszej kolejce strzelono 40 bramek, najwięcej 5 zdobył Szymon Robaszyński LZS Zalesie Małe.

Tabela rozgrywek Ligi Gminnej LZS w piłce nożnej

L.p. Nazwa Mecze Zwycięstwa Remisy Porażki Punkty Bramki
1. Protezjusze 18 15 2 1 47 126:32
2. KOKS Kobylin 18 15 2 1 47 154:27
3. LZS Wyganów 18 14 2 2 44 103:25
4. LZS Łagiewniki 18 9 2 7 29 66:48
5. Żółwie Ninja 18 9 1 8 28 64:83
6. Old Boye 18 8 1 9 25 66:70
7. The Best Team 18 6 - 12 18 44:111
8. Młode Wilki 18 4 - 14 12 65:112
9. LZS Zalesie Małe 18 4 - 14 12 36:100
10. MONSTER COP 18 1 - 17 3 32:148

Terminarz rozgrywek

Termin I 7 kwiecień 2013 r.
1. LZS Łagiewniki  - Stary Kobylin, 2:2
2. MONSTER COP – Protenzjusze, 0:12
3. LZS Wyganów – Młode Wilki, 5:1
4. Old Boye – KOKS Kobylin, 4:4
5. The Best Team – LZS Zalesie Małe, 1:9

Termin II 14 kwietnia 2013 r.
1. KOKS Kobylin – The Best Team, 12:0
2. Stary Kobylin – LZS Zalesie Małe, 3:0
3. Młode Wilki – Old Boye, 5:6
4. Protenzjusze – LZS Wyganów, 1:1
5. LZS Łagiewniki – MONSTER COP, 4:1

Termin III 21 kwietnia 2013 r.
1. Old Boye – Protenzjusze, 4:6
2. LZS Wyganów – LZS Łagiewniki, 3:2
3. MONSTER COP – Stary Kobylin, 2:11
4. The Best Team – Młode Wilki, 8:6
5. LZS Zalesie Małe – KOKS Kobylin, 1:8

Termin IV 28 kwietnia 2013 r.
1. LZS Łagiewniki – Old Boye, 2:3
2. Młode Wilki – LZS Zalesie Małe, 2:0
3. Protenzjusze – The Best Team, 6:0
4. Stary Kobylin – KOKS Kobylin, 0:11
5. MONSTER COP - LZS Wyganów, 4:6

Termin V 5 maja 2013 r.
1. LZS Wyganów – Stary Kobylin, 3:0
2. Old Boye – MONSTER COP, 8:0
3. The Best Team – LZS Łagiewniki, 0:11
4. LZS Zalesie Małe – Protenzjusze, 3:10
5. KOKS Kobylin – Młode Wilki, 6:2

Termin VI 12 maja 2013 r.
1. LZS Łagiewniki – LZS Zalesie Małe, 8:0
2. Protenzjusze – KOKS Kobylin, 6:4
3. Stary Kobylin – Młode Wilki, 6:3
4. MONSER COP – The Best Team, 2:3
5. LZS Wyganów – Old Boye, 7:0

Termin VII 19 maja 2013 r.
1. Młode Wilki – Protenzjusze, 2:6
2. The Best Team – LZS Wyganów, 1:7
3. LZS Zalesie Małe – MONSTER COP, 6:2
4. KOKS Kobylin – LZS Łagiewniki, 2:1
5. Old Boye – Stary Kobylin, 1:4

Termin VIII 16 czerwca 2013 r.
1. MONSTER COP – KOKS Kobylin, 1:15
2. LZS Łagiewniki – Młode Wilki, 3:4
3. Stary Kobylin – Protenzjusze, 3:6
4. LZS Wyganów – LZS Zalesie Małe, 8:0
5. Old Boye – The Best Team, 7:4

Termin IX 2 czerwca 2013 r.
1. LZS Zalesie Małe – Old Boye, 0:5
2. The Best Team  - Stary Kobylin, 0:6
3. KOKS Kobylin – LZS Wyganów, 2:2
4. Młode Wilki – MONSTER COP, 10:5
5. Protenzjusze – LZS Łagiewniki, 2:2

Terminarz rozgrywek Ligi Gminnej LZS w piłce nożnej sezon 2013 r. runda rewanżowa

Termin I 11 sierpień 2013r.
1. LZS Łagiewniki  - Stary Kobylin, 7:1
2. MONSTER COP – Protenzjusze, 1:13
3. LZS Wyganów – Młode Wilki, 3:1
4. Old Boye – KOKS Kobylin, 0:7
5. The Best Team – LZS Zalesie Małe, 1:3

Termin II 18 sierpień 2013r.
1. KOKS Kobylin – The Best Team, 15:0
2. Stary Kobylin – LZS Zalesie Małe, 4:3
3. Młode Wilki – Old Boye, 3:6
4. Protenzjusze – LZS Wyganów, 2:1
5. LZS Łagiewniki – MONSTER COP, 3:1

Termin III 25 sierpień 2013r.
1. Old Boye – Protenzjusze, 1:9
2. LZS Wyganów – LZS Łagiewniki, 17:2
3. MONSTER COP – Stary Kobylin, 2:7
4. The Best Team – Młode Wilki, 6:4
5. LZS Zalesie Małe – KOKS Kobylin, 1:11

Termin IV 1 wrzesnia 2013r.
1. LZS Łagiewniki – Old Boye, 1:0
2. Młode Wilki – LZS Zalesie Małe, 8:5
3. Protenzjusze – The Best Team, 3:1
4. Stary Kobylin – KOKS Kobylin, 0:14
5. MONSTER COP - LZS Wyganów, 2:9

Termin V 8 września 2013r.
1. LZS Wyganów – Stary Kobylin, 5:1
2. Old Boye – MONSTER COP, 8:0
3. The Best Team – LZS Łagiewniki, 2:5
4. LZS Zalesie Małe – Protenzjusze, 0:6
5. KOKS Kobylin – Młode Wilki, 10:2

Termin VI 15 września 2013r.
1. LZS Łagiewniki – LZS Zalesie Małe, 6:0
2. Protenzjusze – KOKS Kobylin, 4:5
3. Stary Kobylin – Młode Wilki, 8:4
4. MONSER COP – The Best Team, 3:5
5. LZS Wyganów – Old Boye, 5:2

Termin VII 22 września 2013r.
1. Młode Wilki – Protenzjusze, 2:19
2. The Best Team – LZS Wyganów, 1:7
3. LZS Zalesie Małe – MONSTER COP, 4:1
4. KOKS Kobylin – LZS Łagiewniki, 3:0
5. Old Boye – Stary Kobylin, 4:5

Termin VIII 29 września 2013r.
1. MONSTER COP – KOKS Kobylin, 1:21
2. LZS Łagiewniki – Młode Wilki, 6:3
3. Stary Kobylin – Protenzjusze, 1:11
4. LZS Wyganów – LZS Zalesie Małe, 12:0
5. Old Boye – The Best Team, 3:6

Termin IX 6 października 2013r.
1. LZS Zalesie Małe – Old Boye, 1:4
2. The Best Team  - Stary Kobylin, 5:2
3. KOKS Kobylin – LZS Wyganów, 3:2
4. Młode Wilki – MONSTER COP, 3:4
5. Protenzjusze – LZS Łagiewniki, 4:1

The Best Team
Protezjusze
Old Boye

MONSTER COP
Młode Wilki
LZS Zalesie Małe

LZS Wyganów
LZS Łagiewniki
Żółwie Ninja Stary Kobylin

KOKS Kobylin

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »