Aktualności arrow Aktualności arrow Łukasz Wachowiak zdobywa trzy medale na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Czaplinku
Łukasz Wachowiak zdobywa trzy medale na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Czaplinku Utwórz PDF Drukuj

W niedzielę 07.04.2013r. w Czaplinku odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików.

Celem turnieju było wyłonienie najlepszych młodzików i młodziczek z woj. Wielkopolskiego i zachodniopomorskiego w grach pojedynczych, podwójnych i uzyskanie punktów do współzawodnictwa sportu dzieci i młodzieży za 2013r.

Rewelacyjnie spisał się zawodnik "Spółdzielcy" Kobylin – Łukasz Wachowiak. Był bezkonkurencyjny w turnieju indywidualnym. W półfinale pokonał Sebastiana Musiała  ATS Stargard Szczeciński 3:0, a w finale Dawida Balcerzaka SKTS Słupca również 3:0. W grze deblowej grając w parze z Wojciechem Hałasem z Łobzonki Wyrzysk, również odnieśli wspaniałe zwycięstwo. W półfinale wygrali z parą: Norbert Głąb i Grzegorz Gruszczyński UKS Smecz Konin 3:1, a w finale pokonali Dawida Balcerzaka SKTS Słupca i Dominika Lewandowskiego KS STELLA Gniezno 3:0. Tym sposobem Łukasz zdobył w tych mistrzostwach 3 medale: złoto w grze pojedynczej i w grze podwójnej oraz brąz w klasyfikacji klubowej.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »